PRISPÔSOBENÉ VAŠIM POTREBÁM

Všestranné a univerzálne vozidlo DAF: nový rad CF Euro 6. Ideálne nákladné vozidlo na rôzne aplikácie – počnúc stavbami až po distribúciu. Ponúkanízke prevádzkové náklady,špičkovýkomfort vodičaa nadovšetkoneprekonateľnúvšestrannosť.Trivarianty kabíny,tri motorya množstvokonfigurácií nápravyapodvozka:nový model CF Euro 6 ponúka prispôsobené riešenie pre všetky potreby prepravy.

Stručné informácie

operátora

Špička z hľadiska univerzálnosti


Nový rad DAF CF Euro 6 ponúka prispôsobené riešenia. Bez ohľadu na verziu, ktorú si vyberiete, má každý model CF špičkové užitočné zaťaženie, ktoré je výsledkom nízkej pohotovostnej hmotnosti. V značnej miere je to výsledkom úplne nového podvozka, ktorý je ľahký a pevný. Úplne plochý podvozok je snom každého karosára – jeho práca nikdy nebola natoľko jednoduchá.


K dispozícii je výber z troch šesťvalcových motorov s výkonmi od 164 kW/220 hp až do 375 kW/510 hp. Výkon, spoľahlivosť, hospodárnosť a čistota.


Dizajn nového radu CF Euro 6 je robustný a súčasne elegantný, premyslený a zjavne mimoriadne funkčný. Optimálna aerodynamika a maximálne chladenie zaisťujú nízku spotrebu paliva.


Úplne nový interiér ponúka ideálne pracovné prostredie. Jeho súčasťou je vynikajúca dostupnosť, najpohodlnejšie lôžko a najväčší dostupný priestor v danej triede.