Interier

Rad DAF CF je k dispozícii spolu s praktickými typmi kabín na denné používanie, priestornými typmi kabín s lôžkom a mimoriadne priestornými typmi kabín Space Cab s neuveriteľnou výškou 223 cm. Ešte viac komfortu, bezpečnosti a pohodlia.

JazdaOsobný životSpánok

operátora

Jazda


Kabína nového radu CF ponúka ideálne pracovné prostredie. K dispozícii je vyšší podiel komfortu, bezpečnosti a jednoduchosti prevádzky. Optimálna dostupnosť, špičková poloha sedenia a ergonomické usporiadanie ovládacích prvkov prispievajú k najvyššiemu komfortu jazdy, ktorého súčasťou je aj systém regulácie klimatizácie s možnosťou optimálneho prietoku vzduchu.


Funkcia DAF Driver Performance Assistant (DPA) pomáha vodičovi pri maximálne hospodárnej jazde. Stredový farebný displej informuje o spotrebe paliva, brzdení, predpokladoch týkajúcich sa dopravných situácií a informuje vodiča o optimálnej chvíli na zaradenie iného prevodového stupňa. Funkcia DPA motivuje vodiča využiť všetky prednosti radu CF s minimálnou mierou úsilia.

vodiča

Osobný život


Rad DAFCFje k dispozícii s kabínami nadenné používanie,kabínami s lôžkom a mimoriadne priestornými kabínami typuSpace Cab.S prihliadnutím nacelkový objem11 m3 predstavuje kabínaCFSpace Cab najpriestrannejšiukabínuvo svojej triedea výškainteriéru 2m23je v tomto segmentejedinečná.

vodiča

Spánok


Spoločnosť DAF bola vždy jedným z priekopníkov v oblasti komfortu spánku. Nový rad CF je typický praktickým rozložením oblasti určenej na spánok s veľkým jednodielnym matracom na dobrý spánok.