Kontaktné údaje

Fakturačné údaje spoločnosti:
Dunajská 1,
811 08 Bratislava
Slovensko
IČO: 31620582
DIČ:2020455690
Otváracia doba
Pondelok – Piatok: 07.00 – 17.00 h
Sobota: 07.00 – 12.00 h
Asistentka generálneho manažéra / Marketing:

Ing. Gabriela Kukučková
Mob.: +421 917 464 756
Email: marketing@stabo.sk

Prevádzka, servis a predaj
Trňanská 2
960 01 Zvolen, Slovensko
GPS súradnice: 48° 35′ 11.3536595″ N
19° 6′ 21.5895081″ E
ITS/NDS: 24h/7.: +421 908 910 912

Tel: +421-45-52 415 55

Náhradné diely a sklad:

Vedúci skladu: Ing. Marián Havran
Mobil: +421 905 301 460
E-mail: havran@stabo.sk

predajca ND: Roman Hradecký
Mobil: +421 907 702 227
E-mail: hradecky@stabo.sk

skladník: Peter Garaj
Tel.: +421 917 524 103
E-mail:garaj@stabo.sk

skladník: Matej Končok
Tel.: +421 907 889 097
E-mail: koncok@stabo.sk

skladník: Peter Lapin
Tel.: +421 917 464 755
E-mail: lapin@stabo.sk

 

Predaj vozidiel:

predajca NR kraj: Jaroslav Blahuta
Mobil: +421 908 997 653
E-mail: blahuta@stabo.sk

predajca BB kraj: Radoslav Kováčik
Mobil: +421 915 494 924
E-mail: kovacik@stabo.sk

predajca BB kraj: Ing. Peter Sedliak
Mobil: +421 908 997 649
E-mail: sedliak@stabo.sk

 

 

Servis:

Servisný manažér: Ing. Jozef Vraniak
Tel.: +421 908 997 650
E-mail: vraniak@stabo.sk

Prijímací technik: Michal Núdzik
Tel.: +421 905 483 975
E-mail: nudzik@stabo.sk

Prijímací technik: Imrich Dinda
Tel.: +421 907 888 837
E-mail: dinda@stabo.sk

Predaj TRP a MAXKARTA:

predajca TRP: Roman Hradecký
Mobil: +421 907 702 227
E-mail: hradecky@stabo.sk

Administrátor/ Fakturácie

Alena Pavčíková
Tel.: +421 45 52 415 56
E-mail: pavcikova@stabo.sk

ITS, záruky

Ing. Gabriela Kukučková
ITS: 24/7.: +421 908 910 912
E-mail: its@stabo.sk

 


Pobočka Šurany

STABO, s.r.o.
Nitrianska 47, 942 01 Šurany
Tel.: +42135 642 1186
ITS/NDS: 24h/7: +421 908 910 912
GPS súradnice servisu: 48°5’25.48″N 18°10’24.74″E

Otváracia doba
Pondelok – Piatok: 07.00 – 17.00 h
Sobota: 07.00 – 12.00 h

Organizačná štruktúra

Servis

Prijímací technik: Emil Hajden
Mobil: +421 917 965 331
E-mail: hajden@stabo.sk

Prijímací technik: Ladislav Roško
Mobil: +421 907 724 093
E-mail: rosko@stabo.sk

Náhradné diely a sklad

Predaj ND: Ing. Vladimír Urbanec
Mobil: +421 908 910 670
E-mail: urbanec@stabo.sk

skladník: Gabriel Juhász
Mobil: +421 917 965 329
E-mail: juhasz@stabo.sk

skladník: Michal Gyurosi
Mobil: +421 917 525 877
Email: gyurosi@stabo.sk

Manažér prevádzky Šurany:

Ing. Marek Chudý
Mobil: +421 908 978 146
E-mail: chudy@stabo.sk