Príslušenstvo značky DAF

DAF NDFunkčné a zábavné


Nákladné vozidlá značky DAF doslovne „prevážajú“ vaše prepravné výnosy a obraz spoločnosti vďaka ich úspornosti, kvalite a nízkym nákladom na údržbu. Spoločnosť DAF ale robí oveľa viac preto, aby vám pomohla vylepšiť výkon a „výzor“ vášho nákladného vozidla. Vaše vozidlo môžete upraviť presne tak, ako chcete.


Príslušenstvo značky DAFOn-line katalóg

Rada príslušenstva značky DAF obsahuje všetko, čo potrebujete pre riadenie vášho podnikania:

  • Znižovače nákladov na zníženie prevádzkových nákladov
  • Jednoduchá jazda pre ešte lepší komfort vodiča
  • Bezpečná jazda pre ochranu vodiča a jeho vozidla značky DAF, ako aj ostatných používateľov ciest a životného prostredia
  • Veľkolepé dojmy pre posilnenie obrazu vašej spoločnosti a podporu hrdosti vodičov
  • Vysoký prevod, ktorý vám všade poskytne špeciálny pocit DAF.

Okruh príslušenstva DAF: všetky prídavky, ktoré môžu mať veľký význam pre váš dopravný podnik. Špeciálny okruh, ktorý pomáha vodičom a nákladným vozidlám „fungovať“ ešte lepšie a pritom pridáva do každodenného podnikania trochu dopravnej „zábavy“. Poskytnutím vyššej bezpečnosti a komfortu na ceste, znížením prevádzkových nákladov a vylepšením obrazu vašej spoločnosti. Pre každého, kto si chce užívať pocit DAF máme dokonca špeciálnu radu vybavenia značky DAF. Na ceste a mimo nej.

Pre každé nákladné vozidlo značky DAF bola vytvorená komplexná rada príslušenstva značky DAF. DAF LF, CF a XF. Pre spojlery, poťahy sedadiel, slnečné clony a hliníkové kolesá až po chladič alebo TV/video. Každé príslušenstvo je vyrobené z vysokokvalitných materiálov navrhnutých tak, aby vydržali a ktoré sa taktiež dokonale hodia k našim nákladným vozidlám. S robustným atraktívnym dizajnom, vďaka ktorému je ich používanie a vlastnenie pôžitkom – okruh funkcií, ktoré skutočne vylepšujú vaše zážitky z jazdy.

On-line katalóg príslušenstva

Najaktuálnejšie a najkompletnejšie roztriedenie príslušenstva pre DAF XF, CF a LF si pozrite v on-line katalógu príslušenstva.