Návesy

Katalóg ponúkaných prívesov

kogel1Kompletná ponuka prívesných vozidiel Kogel

Čítaj viac

Prívesné vozidlá skladom

kogel2Pokunka skladových vozidiel ihneď k odberu

Čítaj viac

Návesy od spoločnosti Kögel – vždy niečo naviac !

Vysoko kvalitné, s vysokou nosnosťou, ekonomické – už  80 let vyvíja spoločnosť Kögel návesy pre prepravné a stavebné odvetvie s excelentným pomerom cena – výkon. Od chladiarenského návesu až po sklápací korbový návesy: Naše návesy idú vždy s dobou, aby i Vaše podnikaní udržalo krok. Profitujte z praktického riešenia príslušenstvá a vybavenia i z variant produktov šitých priamo na mieru.  Pomocí našich osvedčených valníkových vozidiel Kögel Cargo, Kögel Light a Kögel Mega prepravíte výrobky rôzneho druhu bezpečne a efektívne. Ľahká konštrukcia a vysoká kvalita spracovania zaisťuje dlhú životnosť pri nízkych prevádzkových nákladoch.

KÖGEL Cargo – najviac predávaný produkt značky KÖGEL

image_resize

Preprava tovaru dnes vyžaduje vysoko efektívne koncepty prepravy ako je KÖGEL Cargo. Tento „všestranník“ je dostupný ako štandard alebo so zosíleným podvozkom, tzv. Strong-MAXX, ktorý je určený na prepravu ťažkých nákladov aj v extrémnych podmienkach.

Ušetrenie času pri na- a vykladaní

Výstuhy strešnej plachty pri certifikovanej Integrálnej strešnej plachte pri otvorenej streche neprevisajú do nákladného priestoru, nakoľko sú integrované v strešnej plachte vo forme zatavených laniek a tak odpadá obmedzujúce zachytávanie visiacich gurtní do nákladu.

Optimálne zaistenie nákladu

Ako opcia zakúpiteľný skrutkovaný a dierovaný paletový doraz umožňuje zlepšené možnosti na  upevnenie a ponúka tak optimálne zabezpečenie nákladu. Vďaka skrutkovaniu je ho možné flexibilne odmontovať resp. jednoducho dovybaviť.

Viac užitočnej nosnosti

Hmotnostne optimalizované konštrukčné prevedenie povoľuje vyššiu užitočnú hmotnosť pri zachovanej stabilite. Zmenená konštrukcia rámu so zreteľom na robustnosť a vysokú nosnosť umožňuje citeľne vyššie bodové zaťaženie ako pri bežných návesoch. Pohotovostná hmotnosť návesu KÖGEL Cargo činí iba 6 ton.

Optimálna ochrana proti korózii vďaka KTL plus Nano Ceramic

Podvozok návesu KÖGEL Cargo je ošetrený technológiou KTL, s Nano-keramickou povrchovou úpravou a záverečným lakovaním. Táto moderná povrchová úprava proti korózii zaručuje dlhú životnosť, je ekologickejšia a má nižšiu energetickú náročnosť ako ostatné bežné povrchové úpravy.

Popri svojej vysokej kvalite spracovania boduje KÖGEL Cargo najmä vďaka nízkym prevádzkovým nákladom a enormnej flexibilite pri každodennej praxi.

Ušetrenie času pri na- a vykladaní

Výstuhy strešnej plachty certifikovanej Integrálnej strešnej plachte pri otvorenej streche neprevisajú do nákladného priestoru, nakoľko sú integrované v strešnej plachte vo forme zatavených laniek, a tak odpadá obmedzujúce zachytávanie visiacich gurtní do nákladu.

Optimálne zaistenie nákladu

Ako opcia zakúpiteľný skrutkovaný a dierovaný paletový doraz umožňuje zlepšené možnosti na  upevnenie a ponúka tak optimálne zabezpečenie nákladu. Vďaka skrutkovaniu je ho možné flexibilne odmontovať resp. jednoducho dovybaviť.

Viac užitočnej nosnosti

Hmotnostne optimalizovaná konštrukcia pri zachovanej stabilite. Pohotovostná hmotnosť činí 6 ton.

= vyská hospodárnosť