Exterier

Dizajn nového raduDAFCFEuro 6.Robustný, elegantný a funkčný.Optimálnaaerodynamikavedie k ideálnemu prietoku vzduchu a následne k nízkej spotrebe paliva.

DizajnVonkajšie osvetlenieAerodynamické vlastnosti

Dizajn exteriéru

Počas vývoja radu CF bola spoločnosť DAF značne inšpirovaná kvalitami mimoriadne uznávaného radu Euro 6 XF. Výsledkom tejto inšpirácie je atraktívny dizajn exteriéru. Prominentná a dokonale integrovaná horná a dolná mriežka pripomína rodinný charakter, ktorý je podčiarknutý centrálne umiestneným chrómovaným panelom s logom spoločnosti DAF.

vodiča

Inovačný prístup

Prvý raz v oblasti nákladných automobilov je k dispozícii ponuka voliteľnej technológie LED pre čelné svetlomety. Získate maximálny svetelný výstup, maximálnu životnosť a minimálnu spotrebu energie.

vodiča

Aerodynamické vlastnosti


Počas fázy návrhu nového modelu CF venovala spoločnosť DAF veľkú pozornosť optimalizácii prietoku vzduchu. Novovytvorený nárazník z galvanizovanej ocele s integrovanými vzduchovými deflektormi prispieva k lepšiemu chladeniu motora a k najnižšej možnej spotrebe paliva. Blatníky, bočné nárazníky a bočnice sa taktiež dočkali prepracovania s cieľom optimalizovať aerodynamiku a obmedziť usádzanie nečistôt.