DAF CF EURO 6

Nový model DAF CF Euro 6 predstavuje nový štandard.Ponúkanízke prevádzkové náklady, špičkovýkomfort vodičaa nadovšetko neprekonateľnúvšestrannosť.Trivarianty kabíny,tri motorya množstvokonfigurácií nápravyapodvozka:nový model CF Euro 6 ponúka prispôsobené riešenie pre všetky potreby prepravy!


 • Exteriér

  Dizajn nového raduDAFCFEuro 6.Robustný, elegantný a funkčný. Optimálna aerodynamika vedie k ideálnemu prietoku vzduchu a následne k nízkej spotrebe paliva.

  Ďalšie informácie o exteriéri

 • Interiér

  Rad DAF CF je k dispozícii spolu spraktickými typmi kabín na denné používanie, priestornými typmi kabín s lôžko mamimoriadne priestornými typmi kabín SpaceCab, ktoré ponúkajú neuveriteľnú výšku 223cm. Ešte viac komfortu, bezpečnostia pohodlia

  Ďalšie informácie o interiéri

 • Hnacia súprava

  Nový rad CF Euro 6 ponúka účinné hnacie sústavy s rôznymi špičkovými motormi PACCAR. Výkon od 290 do 510 hp a veľmi účinné motorové brzdy. S mechanickou prevodovkou s priamym radením s rýchlobehom alebo automatizovanou prevodovkou AS Tronic.

  Ďalšie informácie o hnacej sústave

 • Karoséria

  Ľahký a pevný podvozok vedie k maximálnemu užitočnému zaťaženiu a maximálnej rentabilite. Vysoká tuhosť a zadné odpruženie Stabilink zaisťujú bezpečnú manipuláciu.

  Ďalšie informácie o podvozku

 • CF Construction

  Špeciálne vyvinutý pre použitie v stavebníctve, ktoré si vyžaduje pravidelnú jazdu v teréne. Model CF Construction charakterizuje zvýšený uhol nájazdu a väčšia svetlá výška na maximálne pohodlnú jazdu v teréne.

  Ďalšie informácie