Zánovné vozidlá DAF First Choice s plnou zárukou

Každé použité vozidlo DAF v programe First Choice, ktoré nie je staršie ako 4 roky, je teraz dodávané s plnou zárukou od výrobcu, bez ohľadu na počet najazdených kilometrov. Tento krok je na trhu unikátny a podtrhuje špičkovú kvalitu vozidiel spoločnosti DAF.

DAF First Choice je značkou kvality, pod ktorou spoločnosť DAF ponúka zánovné nákladné vozidlá. Tieto vozidlá DAF sú staré maximálne päť rokov, majú najazdeno najviac 600 000 kilometrov, vyzerajú ako nové a je k nim k dispozícii kompletná servisná história. Navyše boli vozidlá programu First Choice podrobená dôkladnej kontrole zahŕňajúcej viac ako 200 položiek, aby sa zabezpečilo, že sú vo vynikajúcom technickom stave a zaručujú maximálnu spoľahlivosť – čo vedie k optimálnej prevádzkyschopnosti.

Vozidlá DAF First Choice, ktoré sú staré maximálne 4 roky, sú navyše kryté štandardne 12mesačnou plnou zárukou od výrobcu. Záruka sa samozrejme vzťahuje aj na všetky továrenské opcie. Vozidlá First Choice staršie 4 rokov sú kryté 12mesačnou zárukou na pohonnú sústavu.

„Poskytovanie plnej továrenskej záruky ako štandard pre použité vozidlá je na trhu unikátne, „povedal Marty van den Dungen, obchodný riaditeľ spoločnosti DAF Used Trucks. „Túto záruku sme schopní poskytovať len vďaka tomu, že spoločnosť DAF poskytuje skvelú kvalitu svojich produktov. Vozidlo First Choice je skutočne rovnako kvalitné ako nové. Navyše nielen že sú vozidlá Euro 6 od spoločnosti DAF výkonnejší ako kedykoľvek predtým, ale noví majitelia majú tiež k dispozícii tie najnižšie sadzby mýta na nemeckých alebo slovenských diaľniciach. Okrem toho tieto vozidlá spĺňajú požiadavky nízkoemisných zón, ktoré boli zavedené v rôznych európskych mestách, priemyselných oblastiach a prístavoch.“

Všetky vozidlá First Choice je možné výhodne financovať prostredníctvom služieb spoločnosti PACCAR Financial a možno k nim získať výhodné zmluvy na opravy a údržbu DAF MultiSupport, ktoré zaistia istotu pevných nákladov na kilometer.

Popisok fotografie:
Unikátny na trhu: Ku každému vozidlu DAF programu First Choice, ktoré nie je staršie ako 4 roky, patrí štandardne plná záruka od výrobcu.

 

 

Spoločnosť DAF Trucks N.V. – dcérska spoločnosť americkej spoločnosti PACCAR Inc., jedného z najväčších svetových výrobcov ťažkých nákladných vozidiel – je popredným výrobcom ľahkých, stredne ťažkých a ťažkých nákladných vozidiel. Spoločnosť DAF vyrába kompletný rad ťahačov a nákladných vozidiel a dokáže ponúknuť správne vozidlo pre každú prepravnú aplikáciu. Spoločnosť DAF patrí tiež k špičke v oblasti služieb. Ponúka napríklad zmluvy na opravy a údržbu MultiSupport, finančné služby od spoločnosti PACCAR Financial a prvotriedne služby v oblasti dodávok náhradných dielov od spoločnosti PACCAR Parts. Spoločnosť DAF navyše vyvíja a vyrába súčiastky, ako sú nápravy a motory pre výrobcov autobusov a autokarov po celom svete. Spoločnosť DAF Trucks N.V. má výrobné závody v Eindhovene v Holandsku, vo Westerlo v Belgicku, v Leyland v Spojenom kráľovstve a v Ponta Grossa v Brazílii a 1 100 servisných dílerov a servisných miest v Európe i mimo nej.

 

Eindhoven, 2019

 

Ďalšie informácie:

 

Spoločnosť DAF Trucks N.V.

Corporate Communication Department

Rutger Kerstiens, +31 40 214 2874

www.daf.com

 

DAF Trucks CZ

Marketing

Jiří Brož, +420 323 626 123

jiri.broz@daftrucks.com

 

www.daftrucks.cz

www.daftrucks.sk