Viacúrovňové digitálne uvedenie na trh pre vozidlá DAF XF, XG a XG+ novej generácie.

Nová generácia vozidiel DAF ožíva digitálne

Spoločnosť DAF Trucks predstavuje svoje vozidlá XF, XG a XG+ novej generácie na obrazovkách počítačov a mobilných zariadení pomocou ohromujúcej aplikácie pre rozšírenú realitu a úchvatného online virtuálneho zážitku – úplná novinka v oblasti. Obe aplikácie odrážajú slogan novej generácie spoločnosti DAF „Odštartujte budúcnosť“.

Vďaka interaktívnej rozšírenej realite aplikácie New Generation DAF, ktorú možno stiahnuť prostredníctvom obchodov s aplikáciami Google Play a Apple, je každý detail modelov XF, XG a XG+ novej generácie na dosah na displeji akéhokoľvek mobilného zariadenia. Pomocou fotoaparátu mobilného telefónu alebo tabletu môže softvér umiestniť vozidlo na požadované miesto. Priamo na stôl, na parkovisko, alebo dokonca do obývacej izby. Používatelia aplikácií tak môžu vozidlo preskúmať zo všetkých uhlov zvnútra aj zvonku a objaviť všetky detaily a funkcie bez toho, aby sa museli zdvihnúť zo stoličky.

Virtuálna prechádzka
Spoločne s aplikáciou New Generation DAF bolo predstavené úchvatné a interaktívne online prostredí DAF Virtual Experience, ktoré presvedčivo napodobňuje fyzický ekvivalent v centre DAF Experience Centre v Eindhovene. Táto virtuálna doména ponúka výstavy, prezentácie, videá, živý chat, a dokonca aj možnosť registrácie pre virtuálnu prechádzku v modeloch XG a XG+ novej generácie. Súčasťou je tiež návšteva múzea DAF a virtuálny internetový obchod. Počas roka budú pridané ďalšie funkcie.

Objavte funkcie
Jadrom tohto virtuálneho zážitku je výstava „Začiatok budúcnosti“. Tu si návštevníci môžu zblízka prezrieť modely XF, XG a XG+ novej generácie a preskúmať niektoré z dôležitých funkcií, vďaka ktorým je táto nová rada nákladných vozidiel tak revolučná.

Špičkové herné prostredie
Richard Zink, riaditeľ marketingu a predaja: „Prostredie DAF Virtual Experience bolo navrhnuté tak, aby fungovalo na všetkých zariadeniach – stolných aj mobilných. Je citlivé, rýchle a oveľa prepracovanejšie než len ako videoprodukcia, pôsobí ako špičkové herné prostredie. Aplikácia New Generation DAF a prostredie DAF Virtual Experience sú súčasťou komplexného digitálneho uvedenia vozidiel novej generácie a zároveň prinášajú novú generáciu komunikačných technológií.“

Webová stránka:
virtualexperience.daf.com
Obchod Google Play:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.daf.app.ar2021
Obchod Apple App Store:
https://apps.apple.com/us/app/new-generation-daf/id1558461306

Popisok fotografie
Spoločnosť DAF Trucks predstavuje svoje vozidlá XF, XG a XG+ novej generácie na obrazovkách počítačov a mobilných zariadení pomocou ohromujúcej aplikácie pre rozšírenú realitu a úchvatného online virtuálneho zážitku
úplná novinka v oblasti.

Spoločnosť DAF Trucks N.V. – dcérska spoločnosť americkej spoločnosti PACCAR Inc., jedného z najväčších svetových výrobcov ťažkých nákladných vozidiel – je popredným výrobcom ľahkých, stredne ťažkých a ťažkých nákladných vozidiel. Spoločnosť DAF vyrába kompletný rad ťahačov a nákladných vozidiel a dokáže ponúknuť správne vozidlo pre každú prepravnú aplikáciu. Spoločnosť DAF patrí tiež k špičke v oblasti služieb. Ponúka napríklad zmluvy na opravy a údržbu MultiSupport, finančné služby od spoločnosti PACCAR Financial a prvotriedne služby v oblasti dodávok náhradných dielov od spoločnosti PACCAR Parts. Spoločnosť DAF navyše vyvíja a vyrába súčiastky, ako sú nápravy a motory pre výrobcov autobusov a autokarov po celom svete. Spoločnosť DAF Trucks N.V. má výrobné závody v Eindhovene v Holandsku, vo Westerlo v Belgicku, v Leylande v Spojenom kráľovstve a v Ponta Grossa v Brazílii a 1 100 servisných dílerov a servisných miest v Európe i mimo nej.

 

V Eindhovene 25. júna 2021

Ďalšie informácie:

Spoločnosť DAF Trucks N.V.

Corporate Communication Department

Rutger Kerstiens, +31 40 214 2874

www.daf.com