Prispôsobené vašim potrebám

Nový rad LF Euro 6 zastupuje celú sériu efektívnych distribučných nákladných vozidiel. Ich vývoj sa zameriaval na dosiahnutie maximálnej efektívnosti pre operátora a na maximálnu jednoduchosť používania pre vodiča. Nový rad LF Euro 6 predstavuje základ z hľadiska užitočného zaťaženia, palivovej hospodárnosti a prevádzkyschopnosti. Jednoducho – je prakticky neprekonateľný.

Stručné informácie

Vytvorený pre vysoký výkon

Nový rad LF Euro 6 je mimoriadne odolný z každého pohľadu. Je absolútne vhodný na distribučné úlohy. Na všetky distribučné úlohy v hmotnostnej triede od 7,5 do 19 ton je tu prispôsobené riešenie LF. Bez ohľadu na vaše preferencie budete mať k dispozícii špičkové užitočné zaťaženie vďaka nízkej pohotovostnej hmotnosti. Výsledkom je maximálna efektívnosť, ktorú ponúkajú moderné štvorvalcové a šesťvalcové motory PACCAR s výkonmi od 112 kW/150 hp do 231 hp/310 hp. Výkonné, spoľahlivé, palivovo hospodárne a šetrné k prírode. Servisné intervaly až 60 000 km maximalizujú dobu prevádzkyschopnosti.

Nový dizajn nového radu LF Euro 6 ponúka aj špičkový vzhľad. Úplne nový interiér s novou prístrojovou doskou s integrovanou funkciou DPA (Driver Performance Assistant) predstavuje to najlepšie pracovné prostredie pre vodiča. Nový podvozok je úplne plochý a ponúka karosárom neuveriteľné možnosti.

Bez ohľadu na to, či si vyberiete pevnú zostavu alebo ťahač, kabínu na denné používanie, predĺženú kabínu alebo kabínu na spanie, vždy získate dokonalý produkt LF vzhľadom na vaše distribučné potreby.