Spoločnosť DAF Trucks predstavuje program „Ready to Go“

Úplne nový domiešavač, sklápač, plachtový náves a ďalšie vozidlá s podvozkom dostupné a okamžite pripravené na prevádzku? Ak dopravcovia okamžite potrebujú vozidlá s určitou nadstavbou, môžu sa spoľahnúť na program Ready to Go spoločnosti DAF, v ktorom nájdu najlepší sortiment obľúbených plne vybavených vozidiel. 

Úspech spoločností založených na sezónnom dopyte spočíva v schopnosti rýchlo sa prispôsobovať potrebám trhu. Preto je často dôležité dokázať rozšíriť vozový park čo najrýchlejšie.

Nadstavby od popredných výrobcov
Spoločnosť DAF vytvorila dostatočnú zásobu úžitkových vozidiel okamžite pripravených na prevádzku, medzi ktoré patrí najobľúbenejšie vozidlá s podvozkom, ako sú domiešavače, sklápače a plachtové návesy. V krajinách, kde už program Ready to Go funguje, je možné na internetových stránkach DAF Trucks príslušnej krajiny prechádzať všetky vozidlá dostupné v Európe pomocou intuitívneho vyhľadávania. Objednávku môže sprostredkovať miestne servisné díler, nezávisle na tom, v ktorej časti Európy sa vozidlo nachádza. Po kontrole špecifikácií objednávky sa prechádza k rýchlemu dodaniu. Všetky plne vybavené vozidlá s podvozkom okamžite pripravené na prevádzku sú vybavené nadstavbami od popredných výrobcov, vhodnými pre rôzne účely.

Narastajúci počet vozidiel
V rámci programu Ready to Go spoločnosti DAF už je takmer „naštartovaných“ približne 100 vozidiel pripravených na prevádzku. Toto číslo bude naďalej rásť, ako náhle sa program rozšíri do celej Európy. Od tejto chvíle je nový program Ready to Go dostupný v Nemecku, Taliansku, Holandsku, Belgicku, Francúzsku, Poľsku, Českej republike a na Slovensku. V priebehu tohto roka sa pridajú aj ďalšie krajiny v Európe.


Popisky fotografií

Spoločnosť DAF predstavuje program Ready To Go, najlepší sortiment obľúbených plne vybavených 2-, 3- a 4-nápravových vozidiel, ktoré sú dostupné na požiadanie.

Spoločnosť DAF Trucks N.V. – dcérska spoločnosť americkej spoločnosti PACCAR Inc., jedného z najväčších svetových výrobcov ťažkých nákladných vozidiel – je popredným výrobcom ľahkých, stredne ťažkých a ťažkých nákladných vozidiel. Spoločnosť DAF vyrába kompletný rad ťahačov a nákladných vozidiel a dokáže ponúknuť správne vozidlo pre každú prepravnú aplikáciu. Spoločnosť DAF patrí tiež k špičke v oblasti služieb. Ponúka na-príklad zmluvy na opravy a údržbu MultiSupport, finančné služby od spoločnosti PACCAR Financial a prvotriedne služby v oblasti dodávok náhradných dielov od spoločnosti PACCAR Parts. Spoločnosť DAF navyše vyvíja a vyrába súčiastky, ako sú nápravy a motory pre výrobcov autobusov a autokarov po celom svete. Spoloč-nosť DAF Trucks N.V. má výrobné závody v Eindhovene v Holandsku, vo Westerlo v Belgicku, v Leyland v Spojenom kráľovstve a v Ponta Grossa v Brazílii a 1 100 servisných dílerov a servisných miest v Európe i mimo nej.

 

V Eindhovene XX. júla 2020

Ďalšie informácie:

Spoločnostˇ DAF Trucks N.V.

Corporate Communication Department

Rutger Kerstiens, +31 40 214 2874

www.daf.com

 

 

DAF Trucks CZ, s.r.o.

Marketing

Marie van Hout, +420 323 626 122

marie.van.hout@daftrucks.com

 

www.daftrucks.cz

www.daftrucks.sk