Spoločnosť DAF prepracovala webovú stránku pre výrobcov nadstavieb

Spoločnosť DAF Trucks kompletne prepracovala webovú stránku pre výrobcov nadstavieb (www.DAFBBI.com). Nová on-line platforma je k dispozícii v trinástich jazykoch. Výrobcom nadstavieb uľahčuje prístup k pokynom, odporúčaniam a podkladom, ktoré sú dôležité pri výrobe nadstavieb a pri ich montáži na podvozky vozidiel DAF.

 

Ak podvozok určený pre montáž nadstavby opustí výrobný závod, často smeruje priamo k výrobcovi nadstavieb, ktorý na neho namontuje nadstavbu podľa určenia vozidla a priania zákazníka – napríklad sklápací alebo skriňovú nadstavbu alebo nakladací žeriav s opornými nohami. Výrobca nadstavieb potrebuje dostatok kvalitných informácií a maximálnu podporu pri konfigurácii a montáži nadstavieb, preto nová webová stránka s informáciami pre výrobcov nadstavieb poskytuje ešte podrobnejšie výkresy podvozkov, listy s technickými údajmi a súčasne výkresy CAD.

 

Okrem kompletne nového vzhľadu bola veľká pozornosť venovaná tiež zlepšeniu užívateľského komfortu a ľahšiemu získavaniu hľadaných informácií. Webová stránka napríklad jednoznačne rozlišuje informácie o vozidlách Euro 3/5 a Euro 6. Užívatelia nájdu potrebné listy s technickými údajmi ešte rýchlejšie a môžu si stiahnuť viac listov naraz. Funkcia vyhľadávania uľahčuje a urýchľuje nájdenie správneho výkresu podvozku a jeho detailov.

 

Cieľom novej webovej stránky je ponúknuť vysokú úroveň podpory výrobcom nadstavieb a pomôcť im pri vytváraní optimálnych riešení tým najefektívnejším spôsobom. Preto si užívatelia môžu z webovej stránky stiahnuť aj súbory vo formáte CAD, ktoré možno využiť pri vývoji nadstavieb, a k dispozícii sú tiež 3D animácie, ktoré zákazníkovi umožňujú presne vidieť, ako bude hotové vozidlo vyzerať na ceste.

 

Prostredníctvom webových stránok www.DAFBBI.com môžu výrobcovia nadstavieb tiež požiadať o prístup k stránke DAF BBI Plus, ktorá obsahuje kompletný manuál pre výrobcov nadstavieb pre vozidlá Euro 6 a podrobné produktové informácie, zaujímavé novinky, informácie o smerniciach EÚ a dokumentáciu k typovému schváleniu celého vozidla.

 

Webové stránky www.DAFBBI.com a DAF BBI Plus pomáhajú výrobcom nadstavieb efektívne vyvíjať nadstavby pre vozidlá DAF pre najvyššiu kvalitu a maximálnu spoľahlivosť vozidla – vďaka tomu sú dobrým príkladom programu DAF Transport Efficiency.

 

Spoločnosť DAF Trucks N.V. – Pobočka americkej spoločnosti PACCAR Inc, jedného z najväčších výrobcov ťažkých nákladných vozidiel na svete, je popredným výrobcom ľahkých, stredne ťažkých a ťažkých nákladných vozidiel v Európe *, s 16,2% podielom na trhu v kategórii vozidiel s hmotnosťou nad 16 ton v roku 2013 Spoločnosť DAF vyrába kompletný rad ťahačov a nákladných vozidiel a dokáže ponúknuť správne vozidlo pre každú prepravnú aplikáciu. Spoločnosť DAF patrí tiež k špičke v oblasti služieb k produktom: poskytuje zmluvy na opravy a údržbu s viacerými typmi podpory, finančné služby od spoločnosti PACCAR Financial a prvotriedne služby v oblasti dodávok náhradných dielov. Spoločnosť DAF navyše vyvíja a vyrába súčiastky ako nápravy a motory pre výrobcov autobusov a autokarov po celom svete. Spoločnosť DAF Trucks N.V. má výrobné závody v Eindhovene v Holandsku, vo Westerlo v Belgicku, v Leylande vo Veľkej Británii a v Ponta Grossa v Brazílii a vyše 1 000 predajcov a servisných miest v Európe.

 

Eindhoven 19. januára 2015

 

Ďalšie informácie:

 

DAF Trucks N.V.

Corporate Communication (korporátní komunikace)

Rob Appels +31 (0)40 214 2104

www.daf.com

 

DAF Trucks CZ

Marketing

Jiří Brož: +420 323 626 123

jiri.broz@daftrucks.com

www.daftrucks.cz

www.daftrucks.sk