Spoločnosť DAF otvára nové dílerstvo v Maďarsku

Spoločnosť DAF Trucks posilnila svoju prítomnosť v strednej Európe zriadením nového dílerstva v blízkosti mesta Nyíregyháza v severovýchodnom Maďarsku. Spoločnosť DAF Trucks má už desať rokov nespornú vedúcu pozíciu na trhu v Maďarsku, kde má v súčasnosti deväť predajných miest.

Nové dílerstvo spoločnosti DAF je strategicky umiestnené v stále dôležitejšie oblasti Nyíregyháza v severovýchodnom Maďarsku, vedľa diaľnice M3 a blízko (medzi)národných dopravných koridorov medzi strednou Európou a Ukrajinou, Rumunskom, Bulharskom a Moldavskom. Dopravný uzol medzinárodného letiska v Debrecíne je od nového dílerstva iba pol hodiny jazdy.

Zameranie na prevádzkyschopnosť zákazníkov
Dílerstvo Hungarotruck Kft. zaberá plochu 2 200 m2 v Nyíregyháze a nachádza sa na pozemku o rozlohe 20 000 m2. Zahŕňa desať servisných miest, ktoré sú vybavené najmodernejším zariadením, plne automatizovanú umývačku a priestor pre technickú certifikáciu. Rozsiahly sklad náhradných dielov a oddelenia predaja nových a použitých nákladných vozidiel poskytujú zákazníkom tú najlepšiu podporu. Pre vodičov je k dispozícii komfortná čakáreň, kde môžu tráviť čas počas údržby vozidla.

 

Rozširovanie siete profesionálnych dílerov
Richard Zink, člen správnej rady DAF Trucks zodpovedný za marketing a predaj, uviedol: „Nové dílerstvo, strategicky umiestnené vedľa dopravného koridoru M3 v meste Nyíregyháza, ponúka nielen skvelé služby zákazníkom spoločnosti DAF vo východnej časti Maďarska, ale tiež mnohým prepravcom prechádzajúcim po národných a medzinárodných trasách. Otvorenie nového obchodného zastúpenia Hungarotruck podporuje pokračujúci rast spoločnosti DAF v Maďarsku.“

Nové dílerstvo sa nachádza na adrese Debreceni út 362, 4400 Nyíregyháza v Maďarsku a je otvorené od 7.00 do 21.00 hodín v pracovných dňoch a od 7.00 do 15.30 hodín v sobotu.

 

Popisok fotografií
Nové obchodné zastúpenie spoločnosti DAF Trucks v meste Nyíregyháza v Maďarsku.

 

 

Spoločnosť DAF Trucks N.V. – dcérska spoločnosť americkej spoločnosti PACCAR Inc., jedného z najväčších svetových výrobcov ťažkých nákladných vozidiel – je popredným výrobcom ľahkých, stredne ťažkých a ťažkých nákladných vozidiel. Spoločnosť DAF vyrába kompletný rad ťahačov a nákladných vozidiel a dokáže ponúknuť správne vozidlo pre každú prepravnú aplikáciu. Spoločnosť DAF patrí tiež k špičke v oblasti služieb. Ponúka napríklad zmluvy na opravy a údržbu MultiSupport, finančné služby od spoločnosti PACCAR Financial a prvotriedne služby v oblasti dodávok náhradných dielov od spoločnosti PACCAR Parts. Spoločnosť DAF navyše vyvíja a vyrába súčiastky, ako sú nápravy a motory pre výrobcov autobusov a autokarov po celom svete. Spoločnosť DAF Trucks N.V. má výrobné závody v Eindhovene v Holandsku, vo Westerlo v Belgicku, v Leyland v Spojenom kráľovstve a v Ponta Grossa v Brazílii a 1 100 servisných dílerov a servisných miest v Európe i mimo nej.

V Eindhovene 3. novembra 2020

 

Ďalšie informácie:

Spoločnosť DAF Trucks N.V.

Corporate Communication Department

Rutger Kerstiens, +31 40 214 2874

www.daf.com