DAF udelil ocenenie „Medzinárodné dílerstvo roka 2019“

Spoločnosť DAF udelila na medzinárodnom stretnutí dílerov v španielskej Malage firme De Burgh / Leng z Holandska ocenenie „Medzinárodný díler DAF roka 2019“, a to za vynikajúce výsledky v oblasti predaja nákladných vozidiel, náhradných dielov a finančných služieb a za dosiahnutie vysokej spokojnosti jej zákazníkov. Díler F & G Commercials zo Spojeného kráľovstva bol menovaný „Medzinárodným dílerom roka PACCAR Parts Europe“, poľské dílerstvo TB Truck & Trailer Serwis Sp. z o.o. potom získalo ocenenie „Medzinárodný dealer roka PACCAR Financial Europe. Významného ocenenia „Silver Award“ dosiahol český díler TRUCK TRADE za poskytovanie profesionálnych služieb zákazníkom.

„Medzinárodný díler DAF roku 2019“
„Ak chcete získať titul Díler roka, musíte nepretržite pracovať na vynikajúcej kvalite svojich služieb a neustále sa venovať všetkým aspektom, ktoré súvisia s naším podnikaním – teda ťažkým a stredne ťažkým nákladným vozidlám, službám, dodávkam náhradných dielov a príslušenstva PACCAR Parts a finančným službám PACCAR Financial,“ uviedol Harry Wolters, prezident spoločnosti DAF Trucks, keď oznamoval, že toto prestížne ocenenie získala firma De Burgh / Leng z Eindhovenu v Holandsku.

A Harry Wolters pokračoval: „Víťaz musí neustále rozvíjať svoj obchod a zlepšovať spokojnosť zákazníkov investíciami do nových pobočiek, rozširovaním servisu či školení mechanikov a tiež priebežným rozširovaním prevádzkovej doby a kapacity servisu a vykonávať opravy bez nutnosti opakovaných návštev. Spoločnosť De Burgh – súčasť Leng Automotive Group – dosiahla v roku 2018 naozaj vynikajúce výsledky. Výborné výsledky však dosahuje už dlhé roky a je pre DAF konštruktívnym a veľmi dôležitým dealerom. Erudovaný a skvele vyškolený personál prejavuje úžasné nadšenie a vysoké nasadenie, ktoré sa odráža vo vynikajúcej úrovni spokojnosti zákazníkov spoločnosti De Burgh. Blahoželám celému tímu!“

Ocenenie „Medzinárodný díler DAF roka 2019“ odovzdal Harry Wolters, prezident DAF Trucks, Marcovi Lennardsovi, spoločníkovi Leng Automotive Group.

„Medzinárodný díler PACCAR Parts roku 2019“

„Britský díler F & G Commercials s pobočkami v Manchestri, Huddersfieldu, Barnsley a Oldhamu ide príkladom poskytovaním najkvalitnejších služieb v oblasti vynikajúceho zásobovania náhradnými dielmi,“ podotkol Dick Leek, generálny riaditeľ PACCAR Parts Europe. „Vďaka jedinečnej dostupnosti náhradných dielov a riešením eCommerce pomáha spoločnosť F & G Commercials zákazníkom dosahovať maximálnu úroveň prevádzkyschopnosti a efektivity vozidiel. Ľudia v F & G Commercials sú navyše otvorení novým nápadom a realizujú iniciatívy PACCAR Parts, ktoré zvyšujú spokojnosť zákazníkov na úplne novú úroveň. Súčasťou tohto navýsosť profesionálneho prístupu, podľa ktorého je zákazník vždy na prvom mieste, sú aj investície do nových priestorov, rozširovanie systémov on-line objednávok a plánovanie schôdzok vedúceho predaja dielov a vedúceho predaja TRP.“

Frank Woodhead a Glenn Stevenson, generálni riaditelia F & G Commercials, prevzali ocenenie „Medzinárodný díler PACCAR Parts roka 2019“ z rúk Dicka Leeka, generálneho riaditeľa PACCAR Parts Europe.

„Medzinárodný díler PACCAR Financial Europe roku 2019“

„Dílerstvo DAF TB Truck & Trailer Serwis Sp. z o.o., súčasť Van Tilburg-Bastianen Group, z poľskej Varšavy získalo titul ‚Medzinárodný díler PACCAR Financial roku 2019‘ z pádnych dôvodov,“ uviedol Gerrit-Jan Bas, generálny riaditeľ PACCAR Financial Europe. „Má totiž jasnú predstavu o tom, čo zákazník potrebuje k svojmu úspechu. Pre spoločnosť TB Truck & Trailer Serwis je zákazník vždy na prvom mieste. A práve preto sa dílerstvo zameriava na komplexné opravné riešenie, teda dodanie toho najvhodnejšieho nákladného vozidla pre daný účel v kombinácii s atraktívnym balíčkom finančných služieb a na mieru šitými zmluvami na servis a údržbu.“

Gerrit-Jan Bas, generálny riaditeľ PACCAR Financial Europe, odovzdal ocenenie „Medzinárodný díler PACCAR Financial Europe roka 2019“ Thomasovi Martinovi a Twanovi Verhoevenovi, generálnym riaditeľom TB Truck & Trailer Serwis.

Ocenenie Silver Award pre české dílerstvo TRUCK TRADE

„Brnenské dílerstvo TRUCK TRADE s pobočkami v Otrokoviciach, Žiline a Košiciach poskytuje svojim zákazníkom vynikajúce služby a je veľa dôvodov, prečo práve tento díler nesie prestížne hodnotenie spoločnosti DAF. Profesionálny predajný tím a kvalifikovaný personál servisu sú hnacím motorom pre zvyšovanie spokojnosti zákazníkov. Nesporne vysokú kvalitu služieb poskytuje spoločnosť TRUCK TRADE už 25 rokov, čo svedčí o lojalite zákazníkov,“ uviedol Luděk Šlajer, generálny riaditeľ zastúpenia DAF pre Českú republiku.

Ocenenie „Silver Award“ odovzdal Richard Zink, člen predstavenstva spoločnosti DAF za oblasť predaja a marketingu, generálnemu riaditeľovi spoločnosti TRUCK TRADE Jaroslavu Hořavovi.

 

Popisky k fotografiám:
Medzinárodným dílerom PACCAR Financial roka 2019 sa stala spoločnosť TB Truck & Trailer Serwis z poľskej Varšavy. Na fotografii generálni riaditelia Thomas Martin (vľavo) a Twan Verhoeven (vpravo) s Gerritom-Janom Basom (uprostred), generálnym riaditeľom PACCAR Financial Europe.

Frank Woodhead (uprostred) a Glenn Stevenson (vpravo), generálni riaditelia F & G Commercials, prevzali ocenenie „Medzinárodný díler PACCAR roka 2019“ z rúk Dicka Leeka (na fotografii vľavo), generálneho riaditeľa PACCAR Parts Europe.

Ocenenie „Medzinárodný díler DAF roka 2019“ odovzdali Harry Wolters, prezident spoločnosti DAF Trucks (vpravo), a Richard Zink, riaditeľ marketingu a predaja spoločnosti DAF (vľavo), Marcovi Lennardsovi (uprostred), spoluvlastníkovi LenGo Automotive Group.

Ocenenie „Silver Award“ odovzdal Richard Zink (vľavo), člen predstavenstva spoločnosti DAF Trucks za oblasť predaja a marketingu, generálnemu riaditeľovi TRUCK TRADE Jaroslavu Hořavovi.

 

 

 

 

 

 

 

Spoločnosť DAF Trucks N.V. – dcérska spoločnosť americkej spoločnosti PACCAR Inc., jedného z najväčších svetových výrobcov ťažkých nákladných vozidiel – je popredným výrobcom ľahkých, stredne ťažkých a ťažkých nákladných vozidiel. Spoločnosť DAF vyrába kompletný rad ťahačov a nákladných vozidiel a dokáže ponúknuť správne vozidlo pre každú prepravnú aplikáciu. Spoločnosť DAF patrí tiež k špičke v oblasti služieb. Ponúka napríklad zmluvy na opravy a údržbu MultiSupport, finančné služby od spoločnosti PACCAR Financial a prvotriedne služby v oblasti dodávok náhradných dielov od spoločnosti PACCAR Parts. Spoločnosť DAF navyše vyvíja a vyrába súčiastky, ako sú nápravy a motory pre výrobcov autobusov a autokarov po celom svete. Spoločnosť DAF Trucks N.V. má výrobné závody v Eindhovene v Holandsku, vo Westerlo v Belgicku, v Leyland v Spojenom kráľovstve a v Ponta Grossa v Brazílii a 1 100 servisných dílerov a servisných miest v Európe i mimo nej.

 

 

 

Eindhoven, Holandsko, 6. februára 2019

 

Ďalšie informácie:

 

Spoločnosť DAF Trucks N.V.

Corporate Communication Department

Rutger Kerstiens, +31 40 214 2874

www.daf.com

 

DAF Trucks CZ

Marketing

Jiří Brož, +420 323 626 123

jiri.broz@daftrucks.com

 

www.daftrucks.cz

www.daftrucks.sk