Spoločnosť DAF ponúka prehliadku vozidiel v 3D virtuálnej predajni – showroomu

Výrobca nákladných vozidiel DAF ponúka ako prvý vo Slovenskej republike možnosť prezrieť si vybrané vyrábané vozidlá v 3D virtuálnej predajni, v takzvanom showroome. Ide o unikátnu aplikáciu, ktorá po spustení na internete ponúka detailné pohľady do interiérov i exteriérov vozidiel celej kompletnej modelovej rady DAF – LF, CF, XF.

 

Návštevník virtuálneho showroomu má možnosť prezrieť si ťahače aj podvozky DAF v rôznych konfiguráciách, veľmi jednoducho môže preskúmať exteriér aj interiér vozidiel. Nechýba ani priamy odkaz na konfigurátor DAF a možnosť vyhľadania najbližšieho dealera. Virtuálny showroom je dostupný nielen z bežného počítača, ale aj z tabletu a chytrého telefónu.

 

„Do každého vozidla sa dá ‚nastúpiť‘, prezrieť si detailne interiér kabíny a získať k nemu podrobné informácie. Samozrejmosťou je možnosť stiahnutia brožúry, videí a fotografií, prípadne možnosť prejsť do konfigurátora, postaviť si vozidlo podľa vlastných požiadaviek a následne kontaktovať dealera značky DAF,“ hovorí Jiří Brož, riaditeľ marketingu DAF Trucks CZ, a dopĺňa: „Tento náš virtuálny showroom nadväzuje na veľmi úspešný on-line konfigurátor. Živý pohľad do kabíny bude zaujímavý nielen pre zákazníkov pri výbere nového vozidla, ale umožní pohľad na aktuálne dostupné technológie a výbavu kabíny aj tým, ktorí bežne takúto možnosť nemajú.“

 

Virtuálny showroom je dostupný v slovenské jazykovej mutácii, a to na internetovej stránke

www.daftrucks.sk/sk-sk/daf-virtual-showroom.