Kontaktné údaje

Fakturačné údaje spoločnosti:
Príboj 558
976 13 Slovenská Ľupča, Slovensko
IČO: 31620582
DIČ:2020455690
Otváracia doba
Pondelok – Piatok: 07.00 – 19.00 h
Sobota: 07.00 – 15.00 h
Asistentka generálneho manažéra / Marketing:
Mgr. Monika Betková
Mob.: +421 917 464 756
Email: marketing@stabo.sk
Prevádzka, servis a predaj
Trňanská 2
960 01 Zvolen, Slovensko
GPS súradnice: 48° 35′ 11.3536595″ N
19° 6′ 21.5895081″ E 
ITS/NDS: 24h/7.: +421 908 910 912
Tel: +421-45-52 415 55
Fax: +421-45-52 415 58
Náhradné diely a sklad:

Vedúci skladu: Štefan Marko
Tel.: +421 45 52 415 57
E-mail: marko@stabo.sk

skladník: Miloš Štefančík
Tel.: +421 45 52 415 57
E-mail: stefancik@stabo.sk

skladník: Miroslav Beňo
Tel.: +421 45 52 415 57
E-mail: beno@stabo.sk

Call centrum ND: podpora predaja
Tel.: +421 45 52 415 00
Email: abrman@stabo.sk

Predaj vozidiel:

predajca NR kraj: Jaroslav Blahuta
Mobil: +421 908 997 653
E-mail: blahuta@stabo.sk

 

predajca BB kraj: Ing. Peter Sedliak
Mobil: +421 908 997 649
E-mail: sedliak@stabo.sk

Podpora predaja a predajca BB kraj: Tomáš Pivka
Mobil: +421 915 494 924
E-mail: pivka@stabo.sk

Back Office: Martina Koreňová
Mobil: +421 915 361 089
E-mail: korenova@stabo.sk

Servis:

Servisný manažér: Vladimír Betka
Mobil: +421 908 997 650
E-mail: betka@stabo.sk

Prijímací technik: Michal Núdzik
Tel.: +421 45 52 415 58
E-mail: nudzik@stabo.sk

Prijímací technik: Ing. Jozef Vraniak
Tel.: +421 45 52 415 55
E-mail: vraniak@stabo.sk

Predaj TRP a MAXKARTA:

Manažér predaja ND: Marek Šalát
Mobil: +421 905 301 460
E-mail: salat@stabo.sk

predajca TRP: Roman Hradecký
Mobil: +421 907 702 227
E-mail: hradecky@stabo.sk

Administrátor/ Fakturácie

Alena Pavčíková
Tel.: +421 45 52 415 56
Fax: +421 45 52 415 58
E-mail: pavcikova@stabo.sk

ITS, záruky

Martina Koreňová
ITS: 24/7.: +421 908 910 912
Fax: +421 45 52 415 58
E-mail: its@daftruck.sk



Pobočka Šurany

STABO, s.r.o.
Nitrianska 47, 942 01 Šurany
Tel.: 035/6421186
ITS/NDS: 24h/7: +421 908 910 912
GPS súradnice servisu: 48°5’25.48″N 18°10’24.74″E Otváracia doba
Pondelok – Piatok: 07.00 – 19.00 h
Sobota: 07.00 – 15.00 h

Organizačná štruktúra

Servis

Prijímací technik: Emil Hajden

Mobil: +421 917 965 331
E-mail: hajden@stabo.sk

Prijímací technik: Ladislav Roško
Mobil: +421 907 724 093
E-mail: rosko@stabo.sk

Náhradné diely a sklad

Vedúci skladu: Ing. Marek Chudý
Mobil: +421 908 978 146
E-mail: chudy@stabo.sk

skladník: Gabriel Juhász
Mobil: +421 917 965 329
E-mail: juhasz@stabo.sk

skladník:Michal Gyurosi
Mobil: +421 917 525 877
Email: gyurosi@stabo.sk

Predaj TRP a MAXKARTA:

predajca TRP: Ing. Marek Chudý
Mobil: +421 908 978 146
E-mail: chudy@stabo.sk